Гру 28

В народі недарма існує прислів’я: «Мої роки – моє багатство». Цього року на життєвому календарі Андрусяка Василя Васильовича, методиста обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області (надалі – Центр), підполковника служби цивільного захисту у відставці, ветерана органів внутрішніх справ та цивільного захисту, світла ювілейна дата, сьогодні йому виповнилося 60 років.

Життєвий шлях ювіляра, присвячений пожежно-рятувальній справі, є непростим, проте яскраво свідчить – людина сама творить свою долю. Майже чверть століття Василь Васильович присвятив службі в органах внутрішніх справ та цивільного захисту, а з 2012 року свій великий життєвий і фаховий досвід використовує у педагогічній діяльності. Колеги по роботі люблять, поважають і шанують Василя Васильовича за невичерпну енергію та оптимізм, життєву мудрість, людяність та толерантність.

27 грудня до Центру завітали заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області підполковник служби цивільного захисту Андрій Андроняк, т.в.о. начальника відділу персоналу Управління ДСНС України у Чернівецькій області підполковник служби цивільного захисту Сергій Братенко, голова Чернівецької обласної ради ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Божевільний, які привітали Василя Андрусяка із днем народження, нагородили вітальним листом та вручили нагрудний знак «Честь і Гідність».

         До цих привітань також приєднується весь колектив Центру на чолі із його начальником – полковником служби цивільного захисту Олександром Ткачем та бажає здоров’я міцного на многії літа, родинного тепла і затишку, хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас, шановний ювіляре !

Осипаються дні пелюстками,

Непомітно спливають роки.

Не сумуйте, гордіться літами,

Бо не марно прожиті вони.

Нехай Бог посилає здоров’я і силу,

Весна дарує молодості цвіт,

Щоб ви добро на цій землі творили

З любов’ю в серці ще багато літ !

DSC_0032 DSC_0027 DSC_0026 DSC_0023 DSC_0013