Лют 27

Атестація є одним із способів стимулювання праці викладача. Вона сприяє реалізації у своїй практиці найновіших досягнень педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, розвиває мотиви творчої діяльності викладача, стимулює їх самоосвіту та прагнення постійно підвищувати свою кваліфікацію.

Так, 27 лютого викладач обласних та міста Чернівці курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Осадчук Лілія Василівна провела відкрите заняття на тему: «Планування заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання» із категорією слухачів, «керівники (заступники) медичних та аптечних установ, лікувальних закладів».

У ході проведення заняття Лілія Василівна успішно поєднувала різні форми організації навчальної діяльності, не тільки вміло формуючи відпрацювання програмового матеріалу, а й вправно мотивуючи слухачів, поєднуючи теорію з повсякденним життям. Окрім того, викладач продемонстрував свою педагогічну майстерність, показавши хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним, практичним матеріалом, вміння його застосовувати на практиці. Відтак, слухачі не тільки узагальнили свої знання, але й отримали задоволення від заняття. Після заняття відбулося корисне обговорення, на якому було відмічено позитивні сторони заняття. Також педагогічними працівниками, які були присутні на занятті, були висловлені побажання, виконання яких у майбутньому дозволить підвищити педагогічний рівень.

Обласний методичний кабінет

DSC_0079[1] DSC_0069[1] DSC_0083[1]