Лис 19

З метою підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності та загальної культури педагогічного складу Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області (надалі – Центр) двічі на рік проводиться День професійної майстерності, організатори якого завжди намагаються зробити його насиченим та пізнавальним.

Оскільки наразі актуальним є питання надання навчально-методичної допомоги об’єднаним територіальним громадам в організації та здійсненні заходів цивільного захисту, було вирішено провести захід 16 листопада 2018 року у місті Сторожинець, яке є адміністративним центром однієї з найбільших в Україні та найчисленнішої у Чернівецькій області об’єднаної територіальної громади, тим більше, що в цьому році тут був створений навчально-консультаційний пункт Центру.

Розпочав захід начальник Центру Олександр Ткач із доведення мети та основних питань, що сплановані для розгляду під час Дня професійної майстерності. Надалі, заступник завідувача обласних та міста Чернівці курсів удосконалення керівних кадрів Степан Кривохижа провів практичне заняття щодо методики проведення занять із застосуванням сучасних зразків засобів індивідуального захисту, а завідувач обласного методичного кабінету Алла Прохоренко звернула увагу колег на питання методичного супроводу атестації педагогічних працівників.

Після короткої перерви, присутні заслухали завідувача Сторожинецького навчально-консультаційного пункту Руслана Дячука із детальною інформацією щодо організації навчання з питань цивільного захисту на території Сторожинецьої та Глибоцької об’єднаних територіальних громад, які обслуговує навчально-консультаційний пункт.

Цікавим виявилось і відвідування місцевої пожежної охорони, і корисне спілкування з людьми, які поділилися досягненнями та планами щодо побудови пожежного депо, щоб на високому професійному рівні добросовісно виконувати свою справу.

Під час обговорення результатів Дня професійної майстерності, його учасники одностайно зазначили, що принцип: краще один раз побачити, ніж сто разів почути, завжди дієвий. Тому необхідно і надалі продовжувати проведення таких заходів для поглиблення спеціальних знань та ефективності виконання свої професійних функцій.

 Обласний методичний кабінет

МВН1 МВН2 МВН3