Тра 05

Життя – це постійна напружена діяльність, а в сучасному суспільстві – ще й постійне навчання. Особливо це стосується педагогічних працівників, яким необхідно постійно навчатись, вдосконалювати свою педагогічну майстерність, щоб згодом передавати набуті знання іншим.

04 травня 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області (надалі – Центр) проведений День професійної майстерності для викладачів та майстрів виробничого навчання.

Відкрив захід начальник Центру полковник служби цивільного захисту Олександр Ткач, який довів присутнім питання, що розглядатимуться під час його проведення.

У першій половині заходу були проведені інструкторсько-методичні заняття щодо організації та проведення внутрішнього моніторингу якості діяльності Центру (заступник начальника Центру Микола Юрійчук), методики відпрацювання плануючої документації з цивільного захисту для дошкільних навчальних закладів (завідувач обласного методичного кабінету Алла Прохоренко), залучення працівників Центру до проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту Чернівецької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (завідувач обласних та міста Чернівці курсів удосконалення керівних кадрів Ярослав Самборський).

Надалі відбулося обговорення методичних рекомендацій ДСНС України «Про проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту».

У рамках реалізації педагогічним колективом Центру єдиної науково-методичної проблеми «Інформатизація освітньої діяльності» у навчальному кабінеті інформаційних технологій були проведені діагностування педагогічних працівників на визначення рівня сформованості інформаційно-комунікативної компетентності у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та практичне заняття з відпрацювання вмінь і навичок у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (завідувач навчальним кабінетом інформаційних технологій Степан Кривохижа).

Підводячи підсумки заходу, начальник Центру підкреслив, що такі заходи є важливим чинником для розвитку творчого потенціалу педагогів, поглиблення спеціальних знань, ефективності виконання свої професійних функцій.

 

Обласний методичний кабінет

1 2 3 4 5