Бер 16

14  березня у м.Чернівці на базі комунального учбово-методичного центру культури Буковини проведено показове комплексе об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Тренування проведено відповідно до наказу МВС України №934 від 11.09.2014 року “Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних обєктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту” та Плану роботи ДСНС України на 2017 рік.

У заході взяли участь представники апарату ДСНС України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради, структурних підрозділів ДСНС у Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності цих областей.

Тренування проводились в три етапи.

Перший етап “Організаційні заходи” на якому було презентовано учбово-методичний центр культури Буковини та організацію системи цивільного захисту на обєк’ті а також ознайомлено учасників показового тренування з документацією щодо підготовки та проведення комплексного об’єктового тренування.

Другий етап “Відпрацювання практичних заходів за планом проведення показового комплексного тренування”. В ході відпрацювання практичних заходів були опрацьовані питання щодо оповіщення персоналу суб’єкта господарювання, евакуації людей та культурно-матеріальних цінностей на випадок зсуву, а також практичні заходи щодо зменшення зсувних процесів які проходять на тілі зсуву.

Третій етап “Підведення підсумків показового комплексного об’єктового тренування”. При підбитті підсумків  було наголошено, що об’єкт, тема та місце проведення тренування було обрано невипадково, адже будівля  центру, де проходила практична частина тренувань, знаходиться на зсувній ділянці, а тому для працівників установи дуже важливо знати, як діяти у разі загрози та виникнення зсуву ґрунту а також реагувати на таку надзвичайну ситуацію.

 DSC_0664 DSC_0702 DSC_0738 DSC_0759 DSC_0766

 

 

 

Обласний методичний кабінет Центру