Лис 07

Сталий соціально-економічний розвиток територіальної громади та зростання добробуту її населення практично неможливі без забезпечення безпеки життєдіяльності людини, її захисту від надзвичайних ситуацій. Ці питання вирішуються шляхом створення в об’єднаних громадах України Центрів безпеки громадян.

07 листопада 2018 року начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Чернівецькій області полковник служби цивільного захисту Віктор Дяків та завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області (надалі – Центр) Алла Прохоренко відвідали Мамаївську об’єднану територіальну громаду Кіцманського району Чернівецької області, на території якої будується перший в області Центр безпеки громадян.

Разом із головою громади Наталією Катрюк відвідувачі оглянули територію та будівлю Центру безпеки, де наразі проводяться ремонтні роботи майбутніх приміщень місцевого пожежно-рятувального підрозділу, диспетчерської служби, кабінету поліцейського, медичної допомоги та інших приміщень соціально-побутового призначення.

Також були обговорені питання щодо вирішення матеріально-технічного забезпечення Центру безпеки з боку Управління ДСНС України у Чернівецькій області та його оснащення необхідними навчально-наочними матеріалами для проведення просвітницьких заходів, постійного інформування та навчання мешканців громади з питань цивільного захисту з боку Центру.

 IMG_20181107_102531 IMG_20181107_104040

 

 

 

Обласний методичний кабінет Центру